Tepelná čerpadla, klimatizace, fotovoltaika prodej – montáž – opravy – poradenství

Klimatizace Sinclair

Přední světový výrobce klimatizací SINCLAIR se soustředí především na oblast rezidenčních a průmyslových klimatizací a tepelných čerpadel. Produkty SINCLAIR poskytují širokou nabídku řešení pro klimatizace domů, bytů nebo komerčních objektů. Klimatizace a tepelná čerpadla SINCLAIR dosahují vysoké spolehlivosti díky pozornosti, kterou společnost věnuje vývoji, výrobě a hlavně výzkumu. I proto se produkty SINCLAIR stávají stále více oblíbené i mezi koncovými zákazníky.

Výhody klimatizace SINCLAIR

Nabídka kvalitních produktů za velmi příznivé ceny. Hlavním úkolem klimatizací SINCLAIR je přinášet výhodná ekonomická řešení, která jsou plně šetrná k životnímu prostředí. Velkým tématem pro společnost SINCLAIR je také udržitelnost. Proto jsou produkty vyrobeny z kvalitních materiálů, které odolávají přírodním vlivům i věku. V nabídce jsou i modely, které je možné použít pro topení do nízkých teplot.

Servis klimatizací SINCLAIR

Pozáruční servis není jediné, čemu se v ATS věnujeme. Zakládáme si na kvalitní technické podpoře, zároveň provádíme také montáž klimatizací SINCLAIR. Aby vše fungovalo jak má, na to dohlédnou naši proškolení pracovníci, kteří se zabývají právě produkty značky SINCLAIR. Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady nebo budete mít jakýkoliv dotaz, ihned se můžete obrátit na naší zákaznickou linku, kde s vámi veškeré nejasnosti projdeme a zaškolíme vás.

Kontaktujte nás

Myslete ekologicky i ekonomicky. Přeneste si komfort s klimatizací SINCLAIR i do vašeho života. Pro více informací o klimatizacích SINCLAIR nás neváhejte kontaktovat.