Tepelná čerpadla, klimatizace, fotovoltaika prodej – montáž – opravy – poradenství

Tepelná čerpadla Sinclair

Tepelná čerpadla Sinclair představují velmi efektivní řešení pro vytápění rodinných domů. Kromě ekologických kladů, které tento způsob vytápění přináší. Jedná se o investici, která se časem vrátí i ekonomicky. Díky využití alternativních zdrojů energie, které jsou obnovitelné. Šetříte nejen životní prostředí, ale nakonec i svoji peněženku. Dům je navíc více nezávislý na energiích od běžných dodavatelů, což je při stále stoupajících cenách energie značnou výhodou.

Ekologickou výhodu tepelných čerpadel preferuje i náš český dotační program. Vyšší pořizovací cenu tak lze vykompenzovat dotací (Kotlíková dotace či Nová zelená úsporám), což je pro mnohé zákazníky důležitým aspektem.

Montáž tepelných čerpadel provede náš řádně proškolený pracovník, vy se o nic v tomto ohledu nemusíte starat. Poskytujeme také následnou záruku v případě, že by se něco na vašem tepelném čerpadle pokazilo.

Na výběr je z několika typů tepelných čerpadel Sinclair. Splitová neboli dělená tepelná čepardla S-THERM 2 velkého výkonu, anebo splitová čerpadla S-THERM 4 stantadtí a All-in-One . All-in-One mají výhodně zabudovanou nádrž pro teplou vodu, a to rovnou ve vnitřní jednotce. Monobloková tepelná čerpadla Sinclair jsou poměrně skladná a hodí se tedy i do menších prostor. Kvalita výrobku – podložena základní zárukou v délce 5 let. Na základě vašich požadavků Vám s výběrem vhodného tepelného čerpadla do vašeho domu rádi pomůžeme.

Výkonová řada: topení (platí pro A7/W35)

S-THERM 2 SHP-140ICA-ICA2 14,2kW / SHP-180ICA/ICA2 19,56kW

S-THERM 4 GSH-60IRB-ERB 5,8kW / GSH-80IRB-ERB 7,0kW / GSH-100IRB-ERB 8,0kW

monoblok SMH-60IRB 5,8kW / SMH-100IRB 8,8kW / SMH-160IRB 14,5kW

Link na novo stránku (nové okno) https://www.sinclair-solutions.com/cs/produkty/tepelna-cerpadla/