Tepelná čerpadla, klimatizace, fotovoltaika prodej – montáž – opravy – poradenství

Servis

Servis klimatizace

Naše firma provádí záruční i pozáruční servis námi nainstalovaných zařízení nebo dalšími smluvními partnery. Dále provádíme rozvody klimatizačního vedení, novostavby, půdní vestavby, rekonstrukce, přemístění klimatizačního zařízení. Pravidelné údržby předsezónní uvedení do provozu, výměna filtru, desinfekce chladičů, doplnění chladiva.

Servis, úkony:

Veškeré montážní a servisní práce provádíme vlastními kvalifikovanými pracovníky. Servisní vozidla máme plně vybaveny speciálním nářadím, které má vysokou technickou úroveň a kvalitu. Na našem skladu se nachází Cu potrubí všech průměrů, CYKY, datové, komunikační kabely a nejrůznější montážní a servisní materiál (termostaty, čidla, čerpadla kondenzátu).

Servis tepelných čerpadel

Tepelné čerpadlo se v průběhu svého života špiní, zanáší a opotřebovává. Aby vám vydrželo dlouho jako nové a v zimě se nerozbilo, přijedeme se na něj podívat. Pravidelnou prohlídku objednávejte jednou za dva roky, ideálně v létě.

Kompletní přehled služeb pro všechna tepelná čerpadla uveden níže:

LG THERMA V dlouhá životnost a záruka 2+5 let

Korejská výroba v kombinaci s vysoce kvalitními materiály zaručuje u těchto strojů životnost i více než 15 let. Prodloužená záruka je jen důkazem toho, že se na tepelné čerpadlo od LG můžete spolehnout. Plná záruka je 2 roky a dalších 5 let jsou hrazeny náhradní díly.